Teknoloji

Honor ve Gameloft Oyunları Değişim Sürecine Giriyor!

Honor ve Gameloft, katlanabilir telefonlardaki oyun deneyimini dönüştürerek sektöre yeni bir soluk getirmeye çalışıyor.

Yakın gelecekte bu trende katılmak zorunda kalacak diğer şirketlerin de taşınabilir oyunlarda önemli bir gelişme kaydedebilecekleri görülüyor. Katlanabilir cihazlar, taşınabilir oyun deneyimini yeniden tanımlama potansiyeline sahip olsa da bazı kullanıcılar için beklentileri karşılamakta zorlanabilir. Bu nedenle Honor ve Gameloft’un iş birliği, katlanabilir cihaz sahiplerine şimdilik daha tatmin edici bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Honor ve Gameloft taşınabilir oyunlarında büyük değişiklik!

Bugün yapılan son duyuruyla birlikte Honor ve Gameloft, Porsche Design Honor Magic V2 RSR’deki oyun deneyimini daha etkili bir şekilde optimize etmek için iş birliği yapmaya karar verdi. Bu iş birliği kapsamında şaşırtıcı gelişmeler yaşanıyor. Öncelikle Asphalt 9: Legends oyunu, Honor Magic V2’nin geniş ve katlanabilir ekranından en iyi şekilde faydalanabilmeniz için optimize edildi!

Açıklamaya göre bu optimizasyon süreci; Gölgelendirici değiştirme teknolojisinin kullanımını, fiziksel dokuların GPU tabanlı kenar yeniden yapılandırma teknolojisiyle revize edilmesini ve yapay zeka ile katlanabilir cihazların grafik oluşturma yeteneklerinin entegre edilmesini içerir. Bu sayede oyuncular daha akıcı bir oyun deneyimi, yüksek kaliteli görseller ve ultra hızlı tepki süreleriyle etkileyici bir görsel ve işitsel deneyim yaşayacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu